•  Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.     Тел: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua.  карточка
Головнадля Васкомплексне туристичне страхування

      Мета ПрАТ "Страхова компанія "ВЕЛТЛІНЕР" - це, насамперед, задоволення і комфорт кожного нашого Клієнта під час своєї подорожі як по території України, так і за її межами. Саме ця мета стала основою назви страхового Полісу (Комплексного договору страхування подорожуючих) - «КОМФОРТНА ПОДОРОЖ» (КОМПЛЕКСНЕ ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ).

      Комфортна подорож від «Страхова компанія «ВЕЛТЛІНЕР» — це український страховий продукт по страхуванню медичних витрат за європейськими стандартами, який створено на основі результатів аналізу українського страхового ринку і з урахуванням європейського досвіду у страхуванні медичних витрат. Ми намагалися максимально передбачити індивідуальні потреби кожного нашого Клієнта, адже всі ми - різні і кожний із нас є унікальним.

     Поліс «КОМФОРТНА ПОДОРОЖ» забезпечить Вашу поїздку страховим захистом при любому типі поїздки, а саме: Класичний туризм; Діловий туризм; Student-туризм; SPA-туризм; Модного/шопінг-туризм; PARTY-туризм; DIVING-туризм; Гірськолижний туризм; TENNIS-туризм; DANCE-туризм; Робітничий туризм; GOLF-туризм; АВТО-туризм; СПОРТ-туризм; Аматорський спорт-туризм  тощо.

     Застрахованими особами за Договором страхування можуть бути – резиденти і нерезиденти України.

     Програми страхування розраховані на страхування фізичних осіб, а саме:
- при здійсненні поїздки резидентом/нерезидентом України за межі України;
- при здійсненні поїздки резидентом України по території України.

tablica2.jpg

      Для одержання медичної та(або) іншої допомоги  у разі раптового захворювання або нещасного випадку Застрахована особа телефонує в Асистуючу компанію ТОВ «Савітар Груп», яка в подальшому виступає координатором усіх подальших дій Застрахованої особи.

      Крім того, Ви отримуєте корпоративну знижку на всі види страхування та гарантовано стаєте учасником програми «Лояльності» від ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР»!

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників