Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.           тел.: (044) 482 42 83/84          icons8-facebook 
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua. 
ГоловнаЗнайомство з ВЕЛТЛІНЕРцілі, місія та стратегія

 

  • Місія Компанії: Ми віримо, що призначення будь-якої компанії полягає не тільки в створенні успішного бізнесу, а і в створенні та розвитку соціально-значущих напрямків в житті суспільства. Тому ми прагнемо до зростання благополуччя людей України, ми хочемо стати еталоном культури і етики ведення українського бізнесу.
  • Передбачаючи потреби завтрашнього дня, ми, особистим прикладом, доводимо значення інновацій для розвитку Компанії. Ми діємо оперативно і гнучко, надаючи послугу високої якості.
  • Ми впевнені, що сучасна бізнес-комунікація буде ефективною за умови взаємної пошани, довіри, поваги і чесності. Тому, в своїй роботі ми прагнемо до підтримки високих стандартів культури в кожному регіоні країни.
  • Ми розуміємо, що динамічне зростання і довголіття Компанії можливі тільки при збереженні і примноженні її традицій і досвіду. Кожен співробітник створює історію нашої Компанії. Високо оцінюючи внесок кожного співробітника, ми удосконалюємо систему їх підтримки та розвитку, як в професійній, так і в соціальній сфері.
  • Здійснюючи власний внесок до побудови майбутнього нашої країни і усвідомлюючи свою відповідальність за майбутнє нації, ми плануємо продовжувати і розвивати програму підтримки соціально незахищених верст населення.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

інтернет - магазин

<
>

Вхід для співробітників