Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.           тел.: (044) 482 42 83/84          icons8-facebook 
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua. 
ГоловнаЗагальна інформаціяновиниПрАТ СК ВЕЛТЛІНЕР внесено до Національного реєстру кращих постачальників товарів і послуг України

 

 ПРАТ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ВЕЛТЛІНЕР" (ЄДРПОУ 25285050) за підсумками експертного аналізу Всеукраїнського

галузево-аналітичного центру (згідно 66.03.0), та на підставі протоколу № 20 від 18.03.2019 р. внесено до Національного реєстру кращих постачальників товарів і послуг України. 

Реєстр включає до 3% надійних підприємсвтв України, аналітика проведена на основі офіційних даних, а також відкритих реєстрів та порталів.

Як одну з найбільш пріоритетних та перспективних підприємств галузі, ПрАТ "СК "ВЕЛТЛІНЕР" представлено до відзнаки в рамках Національної програми "Вибір споживача 2018".

Команда Аналітичного центру (м.Київ) висловила подяку всім працівникам підприємства за якісно виконувану роботу та внесок підприємства у розвиток галузі.
Відмітка про рекомендацію компанії, опублікована на відкритому порталі Аналітичного центру з правом інформувати наших клієнтів і партнерів.

Інформація доступна за наступними посиланнями:
https://ukr-centr.com.ua/card.php?id=907263 та /або
https://ukr-centr.com.ua/search.php?q=25285050

Ми вдячні усім колегам, партнерам та клієнтам за плідну співпрацю, позитивні відгуки і рекомендації ПрАТ "СК "ВЕЛТЛІНЕР" своїм друзям та партнерам!
Дякуємо нашим клієнтам за довіру!

25285050

 

інтернет - магазин

<
>

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників