Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.           тел.: (044) 482 42 83/84          icons8-facebook 
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua. 
ГоловнаЗагальна інформаціяновиниСтрахова компанія "ВЕЛТЛІНЕР" у грудні 2019 р. здійснила виплату

Страхова компанія "ВЕЛТЛІНЕР" у грудні 2019 р. здійснила виплату в розмірі 69 619 EUR за договором добровільного страхування відповідальності перевізника (CMR).
Страхова подія відбулася 18.01.2019 р. на території Республіка Польща. Обставини події: коли водій зупинився на 45-ти хвилинну зупинку і відлучився, сталася пожежа, яка повністю знищила вантаж разом з тягечем і напівпричіпом.
Вантаж, який перевозив наш Страхувальник-Перевізник (електрична кабельна мережа), був застрахований в страховій компанії Німеччини, яка після врегулювання обставин події та збору повного пакету документів, виплатила страхове відшкодування власнику вантажу та передала на ПрАТ "СК "ВЕЛТЛІНЕР" пакет документів для компенсації матеріального збитку в порядку регресу.
Надійність страхового захисту клієнтів ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» забезпечується якісними перестрахувальними програмами на українському та зарубіжному ринках. Ефективне співвідношення факультативного та облігаторного перестрахування забезпечує захист компанії від збитків.
Страховий ризик, за яким виплачений вище зазначений збиток, був перестрахований у нашого українського партнера -  ПрАТ «УАСК АСКА», який разом з нами виконав прийняті на себе зобовязання щодо виплати своєї частки страхового відшкодування.
Ми завжди з усією відповідальністю підходимо до виконання наших зобов’язань перед клієнтами та партнерами. Ми прагнемо виправдати довіру наших клієнтів!
ЖИВІТЬ БЕЗ ТУРБОТ!
РИЗИК ЗАЛИШТЕ НАМ!

8459-V 9fe7-V

 

 

інтернет - магазин

<
>

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників